סטודנטים ממליצים

אתחיל בקרן האדם ולא המרצה – אצל קרן למדתי במשך שנתיים עסוי שבדי, נשים הרות, רקמות עמוק וטכניקות מתקדמות. גיליתי בקרן קודם כל בן אדם חם עם המון סבלנות והמון אהבה ורצון לעזור לזולת. הייתי בתקופה מאוד לא קלה בזמן הלימודים וקרן תמיד היתה שם לתת כתף, להקשיב והכל עם המון אהבה. אז, קודם כל תודה לך על היותך אדם מקסים ותומך כמו שאת, תמשיכי כך. ולהיותך מרצה – לא תיארתי לעצמי שאוכל לומר שנהניתי מספסל הלימודים, אבל הדרך בא העברת את החומר הלימודי היתה פשוט חוויה. דרכך ודרך שיטת הלימוד שלך למדתי לא רק לטפל באחרים ולתת מעצמי, למדתי – להכיר ולטפל בעצמי. לאחר הלימודים עבדתי כעצמאית, עשיתי לעצמי חדר טיפולים בבית, עבדתי בבתי ספא, שם קיבלתי הרבה מאוד פידבקים טובים שחיזקו אותי מאוד. היום, אני מנהלת ספא ומטפלת, יש לי ספא קטן ביתי וחמים, עובדים בו כרגע ארבעה מטפלים שאגב שלושה מהם למדו גם כן אצל קרן. אז שוב, תודה לך על התמיכה ועל הדחיפה שנתת לי בחיים, את אדם מדהים, מרצה מדהימה וכל מה שאוכל לאחל לך זה הצלחה ושתמיד יהיה לך את הכוח לתת מעצמך כי אנשים רק ירוויחו מהנתינה שלך!!! המון אהבה ממני לידור
לידור עינת גיא
מטפלת ומנהלת ספא מעיין הנעורים
כתלמידה ומטופלת של קרן, כאחת שבוחנת ובודקת בציציות לפני שבוחרת את המלווים אותי בצמיחתי, רוצה להודות שקרן כמורה למגע היא אחת מאבני היסוד והבסיס החזקות בדרך למעלה. היכולת של קרן ללוות " לדעת לגעת ולהרגיש", יוצאת דופן ומקצועית. תודה לך מורתי היקרה שהיית חלק נכבד מאד במסע שלי. תודה על הפירגון וההמלצות הרבות שקיבלתי ממך גם לאחר מכן.
עילית בן יעקב
מטפלת ומרצה גוף נפש רב תחומית
למדתי אצל קרן עיסוי רקמות עמוק. כמו שהעיסוי היה עמוק כך הלמודים היו מעמיקים. הרבה מעבר להיותה של קרן מורה סופר מקצועית (לא כל מעסה מוצלח גם יכול להיות מורה טוב). לקרן ידע נרחב מאוד בהמון תחומים ברפואה המשלימה , מה שמאוד תורם להעשרת הידע הכללי בתחום בכלל , וליכולת להבין את הגוף בו אני מטפל בכמה רבדים בפרט. אין לי ספק שלולא מה שקבלתי מקרן הייתי היום מטפל פחות מקצועי. תודה לך
אברהם נומברג
מטפל בעיסוי
קרן המורה המדהימה שלי – זכיתי ללמוד אצלך קורס רקמות עמוק, אותו העברת במקצועיות רבה . אהבתי את הסבלנות, ההבנה והאהבה שלך לכל תלמיד ותלמיד. בקורס העברת לנו את הידע הנרחב שלך ברפואה המערבית והמזרחית ולימדת אותנו את החיבור החשוב של גוף ונפש. אהבתי את המידטציות שהעברת בשיעור ובעיקר את העיסוי הפיזי של רקמות עמוק שבו לימדת אותי את חשיבות המגע. למדתי לדעת לגעת, בזכות הידע שרכשתי הפכתי למטפלת מקצועית עם ביטחון עצמי. ברור לי שאמשיך ללמוד אצלך קורסים נוספים. חברים יקרים – ממליצה בחום. קרן מאחלת לך הצלחה רבה, באהבה אתי.
אתי אביעד
מטפלת הוליסטית
קרן מורתי המדהימה למדתי אצלך קורס עיסוי שבדי, טיפול בנשים בהריון ועיסוי רקמות עמוק. אני חייבת לאמר שמעבר לדברים הרגילים שלומדים בקורסים כאלה (תנועה, יציבה, נשימות, טכניקות עיסוי וכד'), אצלך למדתי משהו נוסף: לעשות עיסוי מדהים, מקצועי ומבריא ולהנות מכל רגע. למדתי לגעת בגוף האדם ולהרגיש את נפשו. בזכות הדרישה שלך שנלמד ונתאמן בזמננו הפרטי הפכת אותנו למקצועיים. לא ויתרת לאף אחד מאיתנו לא לאמהות, לא להריוניות וגם לא לעסוקים, דרשת מאתנו מקצועניות שתמיד הייתה מלווה בחיוך ומשוב בונה. אין לי ספק שאמשיך ״לעקוב אחריך״ ואחר הקורסים שאת מעבירה ואקח חלק נכבד בהם. המון תודה על הידע הרב שחלקת איתנו במהלך השיעורים.
ליאת גנון
מטפלת בטכניקות עיסוי
קורס עיסוי רקמות עמוק נתן לי כלים נוספים בטיפול במגע עבור המטופלים והקרובים אלי. למדתי הרבה דברים חדשים, וגם למדתי לזהות את החסימות אצלי. מאוד נהנתי במהלך הקורס, וכמובן אחרי שהוא נגמר, מאוד חסר לי המגע של החברים מהכיתה איתם למדתי. הקורס נותן כלים מצויינים לזהות בעיות אצל המטופל, גם בתחום הפיזי וגם בתחום הנפשי. מומלץ בחום !!!
אלכסנדרה קוליקוב
מטפלת בטכניקות עיסוי
למדתי אצל קרן קורס עיסוי שוודי, ספורטאים ורקמות עמוק. הקורסים ענו על ציפיותי והקנו לי כלים רבים להיות מטפלת מקצועית ובטחון לצאת מהר מאוד לדרך עצמאית. במידה ואני זקוקה לעצה מקרן בתור מטפלת למטפלת, היא תמיד זמינה ועונה על שאלותי. קרן מדריכה באופן מקצועי ומרתק ונותנת יחס אישי חם. לצד החומר התאורטי, כללו הקורסים גם תרגולים מעשיים רבים. סיימתי ללמוד עם הרגשת ביטחון, פתחתי קליניקה פרטית ואני זוכה לתגובות חיוביות והרבה פרגון מצד מטופלי. תודה לך קרן !
רות דוידה שטינמטץ
מטפלת בעיסוי ודולה

הורים מסדנת עיסוי תינוקות מספרים

בגיל חצי שנה לאחר פניה לרופא הבנתי שבני סובל מגמישות יתר. החלטתי לקחת יוזמה וללמוד עיסוי תינוקות. קרן נתנה לי כלים רבים כיצד לגעת ולעסות את בני בכדי לחזק את טונוס השרירים שלו. למדתי שגם אני כאמה יכולה להועיל ולא לשבת בחיבוק ידיים ולדאוג. תוך חודשיים בני החל להתגלגל ולזחול.
מיכל שגיא
בני סבל מגזים ועצירויות במשך כמה חודשים. קרן לימדה אותי כיצד להקל עליו (ועלי), דרך עיסוי תינוקות ותרגילים שעבורו היו משחק. הסדנה הייתה עבורי מפגש חברתי ולימודי כאחד. תודה לקרן, תודה לשאר האמהות.
תמר מרום