על מנת לשמור על פרטיות המטופלים, נכתב שם פרטי בלבד

באתי לקרן לפני 10 שנים כי כאב לי. ידיים מלומדות טיפלו בי. לב פתוח הוא שותף לידיים המיומנות והאנושיות שחברו יחד. הכאב התכווץ ותחזוקה שוטפת מדי שבוע הפכה לדבר קבוע בחיי.
ליאורה (65)
האם יש דבר כזה התמכרות חיובית? מהמגע הראשון שהידיים הנהדרות של קרן נגעו בי, לפני כ-12 שנה הבנתי שמצאתי ! מצאתי פתרון לגב "הדפוק" שלי… עם עקמת שהחלה בגיל הנעורים, דרך פריצת דיסק בגב התחתון ו"כמעט" פריצת דיסק (מה שנקרא בלט) בעמוד השדרה הצווארי, יש לי בהחלט במה להתגאות… במשך כ-12 שנה בתדירות של אחת לשבועיים אני מתייצב ונותן לידיים הנהדרות האלה לטפל בי. ומאז – הגב לא "נתפס" ותדירות הכאבים פחתה לאין שעור, אז פלא שהתמכרתי? עם הזמן גיליתי – מטפלת רגישה, אדם מקסים עם ידע רב, וההתייחסות הצינית שלי לטיפול האלטרנטיבי, הפכה להערצה!
רוני (51)
בכל מצב, דואב, כואב או בריא לחלוטין, הטיפול / עיסוי של קרן וכשממש צריך גם המחטים, פותר בעיות רבות, מתחים ומתיחות וחלקו העיקרי מהנה ביותר. מומלץ בחום.
זוהר (62)
מדי שנה בעונות המעבר אני סובל מאלרגיה קשה. עיניים אדומות ונפוחות, התעטשויות רבות ונזלת. הגוף שלי מותש ותפקודי נפגע. לפני 3 שנים הגעתי לקרן בהמלצת חבר. לאחר חודש של טיפול דו שבועי נעלמה האלרגיה. קרן השתמשה בדיקור סיני, מוקסות ומרחה על גופי שמנים ריחניים. אני מגיע אחת לחודש לתחזוקה שוטפת ולקראת החגים קצת יותר. כמו קוסמת היא העלימה לי את האלרגיות. תודה לך.
דני (34)
ניסיתי להיכנס להריון במשך שנתיים וחצי. הרופאים לא מצאו סיבה לחוסר פוריות. במשך שנה קיבלתי הורמוניים ועדיין לא הגיעה ההריון המיוחל. הגעתי לקרן בהמלצת מיכל שלמדה אצלה עיסוי נשים בהריון. קרן טיפלה בי עם המון מסירות ואהבה. עשתה לי עיסוי רקמות עמוק על הרגליים, האגן והבטן ושילבה דיקור ומוקסות מחממות באזור הבטן. לימדה אותי לנשום ולהרגיע את הגוף. עזרה לי לשנות את התזונה שלי ותוך חודשיים נכנסתי להריון. קראתי לבתי על שמה. הגעתי אליה שוב להכין את גופי להריון השני. הפעם הצלחתי להכנס להריון תוך מספר חודשים ללא הורמונים. בכל מה שקשור לבעיות פוריות, הרגעת הגוף ואיזונו – ממליצה בחום לפנות לקרן.
תמר (40)
במהלך חופשת סקי נפלתי, עיקמתי את הרגל ופרקתי את הכתף. הרופא שלח אותי לפיזיותרפיה. זה קצת עזר להעמיד אותי על הרגליים. לאחר חודשיים מהנפילה עדיין התקשתי לישון ללא משככי כאבים ולא יכולתי לשחק גולף, הספורט האהוב עלי. חבר הפנה אותי לקרן. בעזרת דיקור סיני, שמנים מיוחדים ומתיחות, קרן החזירה לי את יכולת התנועה ביד. קיבלתי ממנה תרגילים לעשות לפני השינה ומהר מאוד ויתרתי על הכדורים ועברתי לחבק את הכרית בזוית שקרן הדריכה אותי. לאחר חודשיים גם חזרתי לשחק גולף ללא כאבים. הבנתי שספורט אינטנסיבי בגילי, מצריך תחזוקת גוף קבועה. אני ממשיך להגיע לקרן אחת לשבוע לתחזוק זה. תודה לך קרן על המקצועיות והיחס החם.
אבי (63)