בשנים האחרונות הרפואה המשלימה הפכה פופולרית מאוד. אנשים רבים פונים אליה והופכים אותה לחלק בלתי נפרד מאורך חייהם. עיסוי (מסאז’), שיאצו, רייקי, דיקור, רפלקסולוגיה כוסות רוח עוד ….

מזמינה אתכם לעשות קצת סדר ולהבין איזה טיפול מתאים למי ומתי ?

חשוב לדעת !

לא כל הטיפולים מתאימים לכל אחד. לא כל הטיפולים מתאימים לכל תופעה, סימפטום או בעיה. לא כל המטפלים מוסמכים לטפל בכל סינדרום או מחלה.

להלן הסבר קצר על סוגי הטיפול וההשפעה שלהם –

טיפול בדיקור סיני

הטיפול בדיקור כולל אבחון יסודי ומשלב מחטים קטנות, מוקסות, מגנטים, כוסות רוח וצמחי מרפא. דיקור סיני מטפל בסינדרומים ומחלות כמו: מיגרנות, כאבי ראש; אסטמה, ברונכיט; בעיית קשב ריכוז והיפראקטיביות; בעיות במערכת העיכול כגון – עצירות, תסמונת מעי רגיז, שלשולים וכאבי בטן; כאבי גב, רגליים, בעיות ברכיים ועיניים; דיקור סיני מצוין כשצריך הרגעה של ה MIND במצבי מתח הנגרם מעבודה מאומצת בבית ו/או במשרד.

דיקור סיני מקל על הסימפטומים של כאבי גב בעקבות פריצה, בלט דיסק ושחיקת סחוסים. הטיפול מחזק את מערכת החיסון ולכן יעיל במחלות שהיא נפגעת כמו: סרטן, CFS, EBV, שפעת, דלקת ראות ועוד.

 

טיפול בעיסוי

קיימים סוגים רבים של עיסוי המשפיעים בצורה שונה על הגוף, להלן כמה מהם:

עיסוי שוודי

עיסוי מפנק בעל תנועות עדינות וזורמות על הגוף. העיסוי משפר את תפקוד מערכות הדם והלימפה (מערכת החיסון) ומשרה תחושת רוגע. הוא מתאים לצרכי פינוק והרגעה בקרב בוגרים ומבוגרים.

עיסוי תינוקות

עיסוי בעל תנועות ארוכות ונעימות, המחזק את הקשר (bonding) בין האם לתינוק דרך המגע. הוא מרגיע  את התינוק ומסייע בניקוי פסולת מהגוף. העיסוי יעיל לחיזוק טונוס השרירים (למשל במקרים של גמישות יתר במפרקים). מחזק את מערכת החיסון של התינוק, למניעת מחלות ושמירה על בריאותו. 

עיסוי רקמות עמוק ועיסוי רפואי

עיסוי בעל תנועות קצרות ממוקדות לשרירים ואזורים ספציפיים בגוף. משפיע על שכבת השרירים העמוקה. לעיסוי העמוק השפעה גדולה על המערך הנפשי של הגוף ולכן מסייע במצבי מתח, תשישות ומלנכוליה. מסייע לנשים המתקשות להיכנס להריון כשאין ברקע סיבה אורגנית. מתאים לסובלים מכאבי רגליים ומפרקים (ברכיים, כתפיים וקרסוליים), כאבי גב עליון ותחתון בעקבות פריצת דיסק, בלט או יציבה לא נכונה.

עיסוי נשים בהריון

עיסוי מרגיע ברובו, המשלב תנועות זורמות לאורך הגב, ידיים ורגליים בכדי לשפר את תפקוד מחזור הדם ומערכת הלימפה (מערכת החיסון) ולמנוע בצקות וכאבים. העיסוי מחזק את מערכת החיסון ומקל על כאבי הגב. בטרימסטר האחרון של ההריון נידרש העיסוי גם להקל על מוקדי לחץ כמו גב תחתון ואגן ולכן ישלב גם מתיחות ולחיצות בנקודות שחרור ממוקדות.

 

טווינה

עיסוי סיני עתיק המשלב לחיצות בנקודות דיקור לאורך ערוצי המרידאנים. טיפול חזק וממוקד. מתאים לכאבי גב, מצבי חולשה ועייפות. מתאים לטיפול במצבי מתח בחגורת הכתפיים והצוואר בשל יציבה ועומס רגשי ופיזי.

אם עדיין אינכם בטוחים מה מתאים, אתם מוזמנים ליצור קשר ולהתייעץ.

טיפול נעים!

 להתייעצות טלפונית חינם או לקביעת פגישה חייג 052-2237103